Hamilton si libuje: Mám nejlepší auto

9. dubna 2010 v 18:17 | Miss Hamilton <3 |  news+info
www.lewis-hamilton-forever.blog.cz
Letos zatím nepatří k úplné špičce, ale to se podle britského pilota brzy zlepší. Má totiž ten nejlepší monopost, který kdy řídil.
Po neslavném startu do sezony 2009 má McLaren letos mnohem konkurenceschopnější auto, což prokázal vítězstvím Jensona Buttona ve Velké ceně Austrálie a také třetím místem Lewise Hamiltona v úvodním podniku mistrovství světa, Velké ceně Bahrajnu.

"Nikdy jsem si takhle neužíval"
tn.cz


Ačkoli Hamilton letos ještě závod nevyhrál, prohlásil, že se svým vozem je maximálně spokojený a že pilotovat MP4-25 ho opravdu těší. "Myslím, že jezdím stejně, jako jsem vždycky jezdil, ale s letošním autem mě to skutečně baví. V Malajsii jsem svým inženýrům řekl, že během svého působení v F1 jsem ještě nikdy neměl auto, které by bylo tak spolehlivé a tak vyladěné jako je MP4-25. Je to vůz, se kterým můžete naplno útočit. Reaguje skvěle, ať už jede s plnou nádrží nebo prázdné. Můžu do toho šlapat až na limit, a právě takhle jezdit miluju," řekl Hamilton."Myslím, že jsem si nikdy takhle neužíval, jak si to užívám s tímhle autem. Není samozřejmě dokonalé, ale cítím se v něm výjimečně dobře," řekl pětadvacetiletý Brit a dodal, že jeho tým by se měl zaměřit především na kvalifikaci, protože v závodech je auto velmi silné. "V Sepangu jsme viděli, že i když jsme nestartovali z předních pozic, auta nám jela velmi dobře. Vlastně jsme byli rychlí ve všech závodech," dodal Hamilton, který v Sepangu startoval z dvacátého místa, a dojel šestý.

"A pro Velkou cenu Číny máme připraveno několik nových věcí, nic velkého, ale mělo by to pomoci přiblížit se nejlepším," slíbil mistr světa z roku 2008.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Máš rád/a Lewise Hamiltona ?

Ano :)
Ne :/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama